Шановний Олексію Семеновичу!
Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення для нових звершень, щастя та родинного тепла.
Ваш професіоналізм, відповідальність і принциповість – приклад для нас усіх. Завдяки Вашому досвіду і відданості справі обласний осередок Спілки журналістів гідно долає такі непрості виклики сьогодення.
Нехай життя дарує Вам лише позитивні емоції, нові можливості, впевненість у майбутньому. Зичимо віри, миру та успіхів у всьому!
З повагою,
апарат і правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ

Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів