ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Номінація «Вірність професії»:
– Володимир ПАСІЧНИК, ведучий програм обласного радіо Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії;
– Алла ТКАЧЕНКО, головний редактор газети «Шахтар Марганця».
Грамотою від Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України за багаторічну плідну працю на ниві журналістики та за активну участь у творчому конкурсі в номінації «Вірність професії» нагороджуються:
– Тетяна ПЕРМІНОВА, головний редактор газети «Сільське Криворіжжя», м. Кривий Ріг;
– Ася МАРИНЕНКО, кореспондент газети «Берег надій», м. Синельникове.
Номінація «Журналістське розслідування»:
– Костянтин ШРУБ, кореспондент газети «Днепр вечерний», за публікацію «Нет села – нет проблем».
Грамотою від Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України за професійну майстерність та за активну участь у творчому конкурсі в номінації «Журналістське розслідування» нагороджуються:
– Світлана КАДОШ, кореспондент газети «Берег надій», м.Синельникове, за серію матеріалів-розслідувань «Труби в муляку – зима без води»;
– Марія ВЯТКІНА, спеціальний кореспондент «5 каналу», м.Дніпропетровськ;
– Олександр ШУЛЬГА, кореспондент газети «Популярные ведомости», м.Павлоград, за публікацію «Больным не на что жаловаться».
Номінація «Краща публіцистична робота року» ім. Аркадія Пальма:
– Любов СКИБА, редактор телерадіокомпанії «Криворіжжя», за роботу «Золотокрилі герої Криворіжжя» в рубриці «Сторінки історії»;
– Юлія БАБЕНКО, спеціальний кореспондент газети «Наше місто», за серію нарисів: «С войны вернуться невозможно», «Жизнь под № 24942», «Профессия по наследству», «Афганская рулетка»;
– творча група – Ілона ШЕВЧЕНКО, Ольга ХОВРИЧ, оператор Володимир ЗЕМЛЯНИЙ, режисер монтажу Іван ХАРЧЕНКО, Дніпропетровська обласна державна телерадіокомпанія, за теленарис «Доля ліквідатора» із циклу «Один день…».
Грамотою від Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України за професійну майстерність та за активну участь у творчому конкурсі в номінації «Краща публіцистична робота року» ім. Аркадія Пальма, нагороджуються:
– Тарас ЗАТУЛЬНИЙ, кореспондент газети «Червоний гірник», м.Кривий Ріг, за серію публікацій, присвячених дослідженню історії Криворіжжя з військово-патріотичної тематики;
– Валерій ЗАХАРОВ, аналітик газети «Днепр вечерний».
Номінація «Краща журналістська робота року» ім. Олександри Дем’яненко:
– Олена АНДРЮЩЕНКО, кореспондент газети «Днепр вечерний», за репортаж «Под раздачей».
Грамотою від Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України за професійну майстерність та за активну участь у творчому конкурсі в номінації «Краща журналістська робота року» ім. Олександри Дем’яненко нагороджуються:
– Лариса КЛЮЧ, кореспондент газети «Знамя Дзержинки», м. Дніпродзержинськ, за матеріал «Харизматичний лідер»;
– Катерина ПРОБАЧАЙ, кореспондент газети «Вісті Придніпров’я», за інтерв’ю «Флаг в космос провез «контрабандой»;
– Ірина КАДЧЕНКО, кореспондент газети «Днепр вечерний», за нарис «Забота о сиротах заставила забыть о собственной болезни».
Номінація «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша:
– Надія ПІЧУГІНА, кореспондент газети «Проспект Трубників», м. Нікополь, за серію публікацій в циклі «Сім чудес Нікопольського краю»;
– Олександр РАЗУМНИЙ, кореспондент газети «Днепр вечерний», за ведення оригінальної рубрики «Фауна і флора в Дніпропетровщині».
Грамотою від Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України за значний вклад в розбудову української журналістики та за активну участь у творчому конкурсі в номінації «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша, нагороджуються:
– Наталія РЕКУНЕНКО, оператори Леонід ОСЬМІЧЕНКО, Роман ІВАШИНОВ, Дніпропетровська обласна державна телерадіокомпанія, за телевізійну програму, присвячену 80-річчю створення регіону «Історія Дніпропетровської області у творах мистецтва»;
– Ольга САВИЦЬКА, кореспондент газети «Васильківський вісник», за публікацію «Закохані в королеву Квітів»;
– Микола ЧАБАН, редактор обласної газети «Зоря», за роботи «Великая сила любви», «Як «Зоря» вступилася за онука славетного Маріуса Петіпа», «Як шукали двохсотлітнього діда»;
– творчий колектив газети «Придніпровський комунар», головний редактор Сергій Мірошниченко, м. Верхньодніпровськ, за серію оригінальних публікацій «Байки Придніпровського комунара», присвячених 110-тиріччю газети;
– Святослав АЗАРКІН, кореспондент газети «Пульс», м.Кривий Ріг, за серію робіт на історичну тематику, присвячених Великій Вітчизняній війні.
Номінація «Журналістський дебют»:
– Ганна АВРАМОВА, кореспондент газети «Бегемот», м.Павлоград, за публікацію «Наказать мошенников невозможно».
Грамотою від Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України за професійну майстерність та за активну участь у творчому конкурсі в номінації «Журналістський дебют» нагороджуються:
– Марина СОЛОМКО, кореспондент газети «Вісті Придніпров’я», за інтерв’ю «Зламався ліфт – жила у мами»;
– Ніна ЧЕШЕНКО, кореспондент газети «Популярные ведомости», м.Павлоград, за роботу «И пашут бедняги, как рабы на галерах…»;
– Ліна ЗЕЛЕНСЬКА та творчий колектив Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії за телерозповідь «Дорогою священника».
Золотою медаллю української журналістики нагороджуються:
– Валентин ЧАНГЛІ, генеральний директор Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії;
– Людмила СИДОРІВСЬКА, заступник начальника служби інформації газети «Шахтар Кривбаса».
Почесним знаком Національної спілки журналістів України нагороджуються:
– Вікторія БУРЛАКОВА, оглядач творчого об’єднання соціальних, політичних та економічних програм Дніпропетровської державної телерадіокомпанії;
– Тетяна ЗАСЛАВСЬКА, автор та засновник газети «Я»;
– Любов ІГНАТЕНКО, редактор газети «Придніпровський комунар», м.Верхньодніпровськ, голова первинної журналістської організації;
– Олексій КОВАЛЬЧУК, головний редактор газети “Вісті Придніпров’я”, голова правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.
Почесною грамотою Національної спілки журналістів України нагороджуються:
– Володимир СОРОКА, голова спортивного клубу «Тригол», за вагомий вклад у розвиток спортивного життя журналістів Дніпропетровщини та з нагоди 20-річчя «Триголу»;
– Анфiса АЛЄКСЄЄВА, кореспондент газети “Вісті Придніпров’я”, за сумлiнну та самовiданну працю, високу професiйну майстернiсть та з нагоди професiйного свята Дня журналiста;
– творчий колектив газети «ДНЕПР ВЕЧЕРНИЙ», головний редактор Ірина Авраменко та секретар первинної журналістської організації Костянтин Шруб, за активну роботу та участь у житті Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України.
Дипломом Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України нагороджуються:
– газета «САМАРСЬКИЙ ОБРІЙ», редактор Людмила Усова, за вагомий внесок у справу розвитку та зміцнення органів місцевого самоврядування, об’єктивність та громадську відповідальність у висвітленні життя Самарського району та з нагоди Дня журналіста;
– газета «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ КОМУНАР», головний редактор Сергій Мірошниченко, м. Верхньодніпровськ, за вагомий внесок в розбудову української журналістики та з нагоди 110-річчя з дня виходу першого номера газети;
– газета «ВІДОМОСТІ», головний редактор Вадим Буланов, м.Дніпродзержинськ, за проект року «Дніпродзержинськ літературний» та з нагоди Дня журналіста.
Грамотою Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України нагороджуються:
– Тамара КОТИШЕВА, редактор головної редакції реклами та програм на замовлення ДОД ТРК, за сумлінну та самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у висвітлення життя Дніпропетровського регіону, активну участь у житті обласної організації та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Ольга ШОСТАК, редактор творчого об’єднання публіцистичних програм радіомовлення ДОД ТРК, за сумлінну та самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у висвітлення життя Дніпропетровського регіону та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Наталка СТАРЮК, старший редактор обласного радіо, за сумлінну та самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у висвітлення життя Дніпропетровського регіону та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Роман МІЩУК, колишній редактор газети «Наш край», м. Томаківка, за багаторічну плідну працю на ниві журналістики, високу професійну майстерність, творчий підхід і організаторські здібності та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Валерій КИСЕЛЬОВ, керівник телестудії ВАТ «Нікопольський завод феросплавів», за сумлінну та самовіддану працю, високу професійну майстерність, творчий підхід і організаторські здібності та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Марина ОМЕЛЬНИЦЬКА, редактор газети «Шахтар Кривбасу» ПАТ «Кривбасзалізрудпром», за сумлінну та самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у висвітлення життя Дніпропетровщини та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Данута ОЛЕЙНИКОВА, головний редактор ТРК “Криворіжжя”, за сумлінну та самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у висвітлення життя Дніпропетровщини та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Олександр ФЕЛЬДМАН, генеральний директор НВО «Трубосталь», депутат обласної ради, засновник премії імені Павла Богуша «Люби і знай свій рідний край», за вагомий внесок у розбудову української журналістики, активну участь у житті обласної організації НСЖУ та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Тарас ЧИКОВ, редактор газети «Сила», м. Нікополь, за плідну працю на ниві журналістики, активну участь у житті обласної організації НСЖУ та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Валентина ТИМОЩУК, власний кореспондент газети «Зоря», за високий професіоналізм, вагомий внесок в розбудову української журналістики;
– Ігор ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ, головний редактор павлоградської газети «Популярные ведомости», за багаторічну плідну працю на ниві журналістики, високу професійну майстерність, творчий підхід і організаторські здібності та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Ольга ПОНОМАР, кореспондент газети «Першотравенські новини», за плідну творчу працю на ниві журналістики, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Клавдія МІХНО, редактор павлоградської газети «Інформ Альтернатива», за багаторічну творчу працю на ниві журналістики, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Євген ХРИПУН, заступник головного редактора межівської газети «Червона Зірка», за плідну творчу працю на ниві журналістики, високий професіоналізм, активну участь у житті обласної організації НСЖУ та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Ніна АГАФОНОВА, ветеран журналістики, за багаторічну плідну працю на ниві журналістики, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня журналіста;
– Віталій ГОЛУБУШКІН, ветеран журналістики, за багаторічну плідну працю на ниві журналістики, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня журналіста.
Листом пошани Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України нагороджується:
– Владислав ЛЯЩЕВСЬКИЙ, заступника відповідального секретаря газети «Днепр вечерний», за високий професіоналізм, вагомий внесок в розбудову української журналістики та з нагоди 50-річчя трудової діяльності.