
Дніпровський та Львівський центри журналістської солідарності НСЖУ спільно з ГО «Офіс Дій» запрошують журналістів-практиків, студентів профільних спеціальностей та всіх, хто працює з інформацією і відчуває потребу в підтримці, на психологічний онлайн-тренінг, присвячений темі самоцінності, турботи про себе та внутрішньої підтримки у професії журналіста.
У щоденному ритмі роботи журналісти часто звикають бути уважними до інших – чужих історій, подій, емоцій. Водночас власні потреби, виснаження чи внутрішній стан нерідко залишаються поза увагою. Постійна самокритика, високі вимоги до себе та емоційне навантаження можуть поступово позбавляти внутрішньої опори й відчуття власної цінності.
Під час зустрічі разом із тренеркою – Наталією Войтович, психологинею, журналісткою, медіаексперткою, координаторкою львівського простору Західноукраїнського центру журналістської солідарності НСЖУ – ми:
- спробуємо краще зрозуміти себе та власний емоційний стан;
- навчимося помічати свої потреби та реагувати на них;
- поговоримо про самооцінку та внутрішню підтримку;
- дослідимо, як зменшити внутрішню самокритику;
- сформуємо прості практики турботи про себе у щоденному житті.
Коли? 26 травня | 13:00 (тривалість 1,5 години)
Де? Онлайн, посилання на Zoom надішлемо після реєстрації.
Реєстрація: за посиланням https://forms.gle/J4f6vSGnLZcatyNd9
Приєднуйтеся до онлайн-зустрічі. Формат передбачає практичні вправи, рефлексію та безпечний простір для спілкування, підтримки й обговорення власного досвіду.
Подія проводиться в межах проєкту «Розширення стратегій, мереж та інструментів у галузі психічного здоров’я та профілактики вигоряння для громадянського суспільства в Україні» спільно з Araminta gUG та ГО «Офіс Дій».
Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів