
Історія навчальної практики другокурсниці Університету митної справи та фінансів спеціальності «Журналістика» Анни Канюки в редакції «Межівського меридіану» – це приклад того, як професія залишається служінням громаді, особливо в умовах війни.
Попри постійні обстріли, руйнування, відсутність світла й інтернету, завдяки мужності й відданості редакційного колективу під керівництвом Євгена Хрипуна межівчани читають рідну газету, зберігаючи зв’язок між тими, хто виїхав, і тими, хто лишився в громаді.
«Для Анни ця практика була не лише способом набути професійного досвіду (а вона не просто працювала за комп’ютером, а, за безпечних умов, безпосередньо зустрічалася із земляками, записувала інтерв’ю), але й виконати свою громадянську місію журналіста», – розповідає про своїх студентів Центр журналістики та медіакомунікацій УМСФ.
А матеріал студентки-практикантки про життя мешканців села Веселе за 18 км від лінії фронту після примусової евакуації можна прочитати на сайті «Межівського меридіану».
Дякуємо колегам за стійкість і наставництво, а молодим журналістам – за вибір цієї непростої, але надважливої професії.
Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів