9 історій про військових медиків та про бійців 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Острозького, котрі боронять Україну на Донеччині під Соледаром, а також репортаж про визволення Святогірська підготувала Ірина Ситнік, головна редакторка тижневика «Степова зоря» та сайту Petropavlivka.city після поїздки на схід України, до району ведення бойових дій.

Для безпечної роботи у гарячих точках журналістка скористалась послугами пункту безкоштовного прокату захисного спорядження, який працює у Дніпровському Центрі журналістської солідарності НСЖУ.
Перша її поїздка до військових , які дають відсіч ворогові на сході України, сталася на початку лютого. Вже з’явилися матеріали про Святогірськ після деокупації, про військових медиків пані Аллу і Мілану з Харківщини, про Женьку, Андрія «Пежо», Федора Федоровича , водія Григорія – бійців 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Островського, котрі боронять Україну під Соледаром.
«Я пишу про війну, про людей, які захищають нас та Україну. У лютому була моя перша поїздка, і без захисного спорядження мене б туди просто не пустили. Дякую Дніпровському Центру журналістської солідарності за те, що тут мені надали для відрядження бронежилет і шолом, тактичну аптечку. Дякую за можливість говорити про війну, яку бачила на власні очі. Медіа завжди хочуть записати унікальний матеріал, зробити особливий кадр. Але безпека – понад усе», — підкреслила Ірина Ситнік.



Нагадаємо, у Дніпровському Центрі журналістської солідарності НСЖУ працює безкоштовний пункт прокату якісного захисного спорядження. Працівники українських та міжнародних медіа можуть отримати для роботи у гарячих точках сертифіковані бронежилети з написом PRESS, шоломи, тактичні аптечки від ЮНЕСКО за сприяння Міжнародної федерації журналістів.
Фото зі сторінки Ірини Ситнік у Фейсбук.