
«У нас знову біда – Віктору Артеменку знову розбили дім. Снаряд влучив прямо в дах… Це дякувати Богу, що він живим залишився. А от кота не може знайти…», – повідомила ДОО НСЖУ керівниця Нікопольського журналістського осередку Юлія Білик.
Місяць тому внаслідок ворожого обстрілу будинок нікопольського журналіста, члена НСЖУ Віктора Артеменка вже зазнав суттєвих пошкоджень. Цього разу наслідки набагато серйозніші.
«Наша студія обстріляна прямим влученням російського снаряду. Студії за цією адресою більше немає. Але роботу продовжимо», – написав 23 квітня у Фейсбук журналіст.
У будинку, де була обладнана студія ютуб-каналу «Доброго вечора, ми з Нікополя!», пошкоджено усе: пробито дах, обвалилася стеля, поруйновані стіни, вибито вікна.
Міські комунальні служби, за словами Віктора Артеменка, вже натягли на дах плівку та позабивали вікна. Але допомога нашому колезі наразі дуже потрібна.
Звертаємось до усіх, хто може підтримати фінансово:
4211 1305 0081 6444
Credit Dnipro
(карта Оксани Зеленяк, співробітниці Віктора Артеменка)
Журналісти важливі!
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС
Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів




Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.