Про Миколу Синельникова, фотокора із м.Кам’янське Дніпропетровської області, члена НСЖУ та Асоціації спортивних фотографів України, днями написало впливове британське видання «The Times».
Раніше, до повномасштабного вторгнення, український фотограф знімав спортивні події. Нині, за словами Миколи, змушений фотографувати руйнування. «Я хочу показати світові правду про війну в Україні через фотографію», – цитує його «The Times». «Це одне з найжахливіших і надзвичайних портфоліо гостя Unseen, яким ми мали честь і приємність поділитися», – зізнається автор статті, шеф редактор «The Times» Марк Аспланд.
На світлинах Миколи Синельникова – поруйновані російськими агресорами стадіони та розбомблені спортзали. Фотоальбом STOP WAR минулого року увійшов до ТОП-10 престижної премії AIPS Sport Media Awards. Із його роботами знайомі жителі Німеччини, Польщі, Чехії, Португалії, Мексики та Канади.
«Марк Аспланд – всесвітньо відомий спортивний фотограф та журналіст, амбасадор Canon. Він веде щотижневу рубрику – Unseen (Небачене), в якій показує та розказує про незвичайні фотопроєкти з усього світу. Я не зміг відмовити, бо така публікація – це велика аудиторія читачів в Британії та за її межами», – поділився Микола.
Знімки Синельникова використовувала прес-служба Президента України Володимира Зеленського для ілюстрації руйнувань спортивних об’єктів. Крім того, на замовлення агентства «Reuters» Микола Синельников фіксує факти російських злочинів на сході України.
Захисне спорядження для безпечної роботи у зоні бойових дій фотокору надають у Дніпровському Центрі журналістської солідарності НСЖУ.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС