Таке рішення ухвалили делегати XII з’їзду Національної спілки журналістів України, повідомляє «Телекритика».
На посаду голови НСЖУ було висунуто три кандидатури: Олега Наливайка (його кандидатуру висунула Черкаська обласна організація НСЖУ), Віктора Набруско (від Київської міської організації НСЖУ) та Юрія Работіна (від Одеської регіональної організації НСЖУ).
Вибори проходили в два тури. У першому турі за О.Наливайка проголосували 125 делегатів, за В.Набруско – 102, за Ю.Работіна – 16. Всього голосували 249 делегатів із понад 250, що зареєструвалися на з’їзді.
У другий тур пройшли О.Наливайко і В.Набруско. Перший набрав 136 голосів (необхідний мінімум – 131), другий – 101. У другому турі голосував 241 делегат, чотири бюлетеня виявилися недійсними. Таким чином, переміг О.Наливайко.
Головою ревізійної комісії з’їзд обрав Йосипа Бурчо.
О.Наливайко раніше був секретарем НСЖУ.
До цього головою спілки протягом 15 років був Ігор Лубченко.
Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів