
Дніпровський центр журналістської солідарності НСЖУ спільно з ГО «Офіс Дій» продовжує серію зустрічей про психологію спілкування та запрошує представників усіх медіа, журналістів-фрілансерів, студентів профільних вишів та їхніх викладачів на практичний тренінг з асертивної комунікації та тему: «Як сказати «НІ» і не посваритися: асертивність у спілкуванні».
У складному спілкуванні ми часто опиняємося між двома крайнощами: або мовчимо і терпимо, або зрештою зриваємося в агресію. І те, й інше залишає внутрішнє напруження, втому та відчуття, що ми зраджуємо себе.
Асертивність – це навичка, яка допомагає спокійно й упевнено позначати власні межі, говорити про свої потреби та відмовляти без почуття провини й конфлікту.
Під час зустрічі разом із психологом і тренером ГО «ГОЛОС ПРО» Олександром Макухою ми:
• поговоримо про те, чому нам складно говорити «ні»
• розберемо, як страх конфлікту впливає на спілкування
• навчимося спокійно відмовляти без провини та виправдань
• потренуємо навички захисту власних меж
• спробуємо нові способи реагування у складних розмовах
Коли? 15 травня | 12:00
Де? м. Дніпро (адресу повідомимо зареєстрованим учасникам)
Реєстрація: за посиланням https://forms.gle/J4f6vSGnLZcatyNd9
Подія проводиться в межах проєкту «Розширення стратегій, мереж та інструментів у галузі психічного здоров’я та профілактики вигоряння для громадянського суспільства в Україні» спільно з Araminta gUG та Офіс Дій.
Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів